top of page

İK HUKUK DANIŞMANLIK

· İ&K Hukuk ve Danışmanlık olarak, başta Gerçek ve Tüzel Kişilere Hukuki Danışmanlık, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sigorta Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza Hukuku, İdare Hukuku, Vergi Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku ve Kişisel Verilerin Korunması Hukuku olmak üzere birçok alanda hukuki hizmet vermekteyiz.

· Avukatlık hizmetinin bir kamu hizmeti olduğu bilinciyle hukuki münasabetlerin düzenlenmesi, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete uygun olarak çözümlenmesi, hukuk kurallarının tam olarak uygulanması amacıyla hukuki bilgi ve tecrübelerimizi adalet hizmetine ve kişilerin yararlanmasına tahsis etmekteyiz.

· Avukatlık unvanının gerektirdiği saygı, özen ve güvene uygun biçimde davranmak temel ilkelerimizdir.

· Alanında uzman avukatlarla, gerçek ve tüzel kişilere hukukî danışmanlık hizmeti vermekte, doğabilecek hukukî sorunlara karşı tedbir alma imkânı sunmanın yanında, mevcut uyuşmazlıklarda sürecin baştan sona en doğru ve pratik şekilde yürütülmesini sağlamaktayız. Müvekkillerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda bilgilendirilmesi ve taraflar arasındaki hukukî sürecin profesyonel olarak yönetimi danışmanlık hizmetimizin önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Talep edilen sonuca mümkün olan en kısa sürede ulaşılması büromuzun öncelikli hedeflerindendir.


0 görüntüleme0 yorum

コメント


bottom of page